Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në Skrapar, tentohet të vritet një person

Ndarja nga jeta e ish-presidentit Nishani, Rama: U prehtë në paqe!

Ndarja nga jeta e ish-presidentit Nishani, Rama: U prehtë në paqe!

16:51, 28/05/2022
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama, ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, kryeministri shkruan:

Image'U prehtë në paqe. Ngushëllime familjes'.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptaro-Amerikani28/05/2022 17:25

Po shkruaj edhe 2 fjali me teper per te ndjerin Nishani, o plehre o monster e pashpirt! Edhe po shkrove, si individ, nuk ngre asnje pike në qënien tende, dhe nuk i shton asnje vlere vetes si njeri. Ti nuk shkove as ne funeralin e babit tend, dhe ja ta ndjeje shume per Nishanin. Por sa per kortezi shteterore, ne respekt te postit qe mban, sa per sy e surrat, sepse i nderuari dhe i ndjeri Nishani, ishte Presidenti i Shqiperise dhe ti sot, fatkeqesisht dhe per fatkeqesite e shqiptareve, je kryeministri i Shqiperise, duhet shkruaje edhe 2 rreshta më teper! Turp te kesh! Monster!

Shto koment

Denonco