Lajmi i fundit

LIVE/ Këndi i Pano Sokos: Propozimet e paketës fiskale 2023

Tallja e Ramës dhe Ballës/ Kapexhiu 'gozhdon' Alibeajn dhe Bardhin

Tallja e Ramës dhe Ballës/ Kapexhiu 'gozhdon' Alibeajn dhe Bardhin

12:25, 21/05/2022
A+ Aa A-

Enkelejd Alibeaj u bë subjekt talljeje në opinionin publik pasi shiti një të ashtuquajtur marrëveshje me PS-në. Por ajo që e quajti marrëveshje, rezultoi trillim.

Edhe mjeshtri Bujar Kapexhiu ka vendosur të tallet me Alibeajn dhe Gaz Bardhin. Shihni punimin e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco