FOTO/ Perla e Avni Delvinës: Alibeaj, Kiu Fiu i selisë së PD

FOTO/ Perla e Avni Delvinës: Alibeaj, Kiu Fiu i selisë së PD

19:00, 27/01/2022
A+ Aa A-

Mjeshtri i madh, Avni Delvina, sjell një punim befasues lidhur me detyrën e re që iu ngarkua Enkelejd Alibeajt, atë të drejtuesit politik në Shkodër, pasi u emërua nënkryetar i PD, kryetar i grupit parlamentar. 

Kujtojmë që Alibeaj është edhe drejtues politik i Qarkut të Fier. 

Në fakt, ndarja e Alibeajt në 4-5 funksione bëhet për shkak se Lulzim Basha ka mbetur vetëm dhe s'i ka mbetur kush tjetër veç tij. Edhe Alfred Rushaj e braktisi. 

Avni Delvina e quan Alibeajn Kiu Fiu-në e selisë së PD...

Postimi
Kiu Fiu i Selise se PD-es.
O perbindesha! Po mjat mo mjaft ! Ja moren shpirtin ketij djali! Bam ne pun ketu, e bam ne pun aty! Na nje detyre, e na nje tjeter. e tjeter. e tjeter e tjeter .... Lereni se e bet gjysem njeriu .... Bejeni dhe roje te PD-ja e te mbyllet kjo histori ...me qe roja dha dorheqjen!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco