I angazhuar me PS me 25 Prill/ Mjeku që sulmoi Berishën në takimin e Bashës

I angazhuar me PS me 25 Prill/ Mjeku që sulmoi Berishën në takimin e Bashës

20:11, 22/01/2022
A+ Aa A-

Një mjek me emrin Simon Puta, ka sulmuar ashpër Sali Berishen me fyerje në takimin e Lulzim Bashës sot në Durrës.

Po kush është Simon Puta?

Zoti Puta ish i angazhuar dikur me PD, në zgjedhjet e fundit ka qëndruar gjatë gjithë kohës afër drejtuesit të PS në Durrës Ard Çela dhe ka kontribuar në fushatën e Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 Prillit në Durrës.

Nuk ka më asnjë dyshim se sallat e Bashës po mbushen më së shumti nga militantë të kryeministrit Edi Rama dhe Partisë Socialiste.

Ndërkohë punonjësit e deputetit biznesmen të Bashës, Flamur Hoxha janë dërguar nga Kamza me autobus për takimin e Bashës.

Flamur Hoxha duhet theksuar se është një biznesmen të cilit i janë dhënë mijëra metra katrorë për ndërtim në kohën e Bashkisë Tiranë kur drejtohej nga Lulzim Basha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Beni22/01/2022 21:22

Po keka tamam si e ka mbiemrin

Ardi22/01/2022 20:52

As 10 veta nuk ishin nga durresi sot aty.

DEMOKRATI I BAZES22/01/2022 20:38

MOS NA BENI PER TE VJELLE KUR I QUANI KETA PLEHRA "ZOTI"!!! ME MIRE U THONI ZOTI MUT!!! KETA JANE ATA VOTUESIT E LULMUT MUT HOT BRAVES QE DO TE THYEJE TE TREJA BRINJET E TREKENDESHIT TE BERMUDES???!!! ME KETA MUTER LULMUTI VETEM MUND TE GODASE ME PELLEMBE MUTIN E RAMES!!

Shto koment

Denonco