Sot 'Foltorja' në Rrëshen/ Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

Sot 'Foltorja' në Rrëshen/ Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

09:49, 22/01/2022
A+ Aa A-

Lideri historik i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook njoftimin për takimin që do të zhvillojë sot në Rrëshen me demokratët dhe qytetarët e Mirditës. “Sot në ora 11:00 në Pallatin e Kultures të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës", shkruan ai.

Ja postimi i plotë:

Njoftim!

Sot në ora 11:00 në Pallatin e Kultures të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresen dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco