Foltorja sot në Rrëshen, Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

Foltorja sot në Rrëshen, Berisha: Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

08:05, 22/01/2022
A+ Aa A-

Ish-kryeministri, Sali Berisha, do të zhvendosë Foltoren sot në Rrëshen.

Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës.

"Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë! Ftohen të gjithë të marrin pjese!"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco