‘Nis ristrukturimi i degës 9 Tiranë’, Vokshi: I mirëpritur çdo demokrat për të kontribuar në ringritjen e PD

‘Nis ristrukturimi i degës 9 Tiranë’, Vokshi: I mirëpritur çdo demokrat për të kontribuar në ringritjen e PD

17:49, 20/01/2022
A+ Aa A-

Deputetja e PD-së dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit Albana Vokshi ka njoftuar nisjen e procesit të riorganizimit të PD dega 9 Tiranë.

‘I mirëpritur çdo demokrat që do të japë kontributin e tij/saj për ringritjen e PD. Për një PD më të fortë, më të hapur e më të bashkuar!’, shkruan Vokshi në Facebook.

Postimi i plotë i AlbanaVokshit:

Nis procesi i riorganizimit të strukrurave në PD dega 9 Tiranë.

I mirëpritur cdo demokrat që do të japë kontributin e tij/saj për ringritjen e PD.

Për një PD më të fortë, më të hapur e më të bashkuar!

#PDDega9

#pdrithemelim

#PDRiorganizim

Saimir Mulgeci

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco