Berisha: Të shtunën në orën 11:00 mbahet Foltorja e Mirditës

Berisha: Të shtunën në orën 11:00 mbahet Foltorja e Mirditës

09:34, 20/01/2022
A+ Aa A-

Lideri historik demokrat, Sali Berisha njoftoi mbajtjen e Foltores së Mirditës të shtunën.

Sipas Berishës, takimi do mbahet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës së Rrëshenit.

Njoftim!

Ditën e shtunë më 22 janar në ora 11:00 në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arber20/01/2022 10:00

Ajo we gjeti vend qe Foltorja, dhe mund te vazhdoj si Levizje Politike (Foltorja) te kontaktoj me gjithe qytetaret qe jane per ndryshim dhe ne kuvendim me ata te formuloj nje Oferte Politike qe I duhet vendit. Si qellim final te kete marrjen e PD zyrtare nga antaresia e ligjshme, po objekti te jete Kuvendim ne Foltore, berja ne teren e shumices fituse, paraqitja e ofertes qe do koha e mos te degradoj vajtja Pas nje kllouni te Kanpur si Basha.

Shto koment

Denonco