Rrethimi te ‘5 Maji’/ Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve

Rrethimi te ‘5 Maji’/ Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve

08:15, 19/01/2022
A+ Aa A-

Menjëherë pasi policia e Edi Ramës ka rrethuar zonën e ‘5 Majit’ dhe ku pritet që fadromat e IKMT të prishin banesat e qytetarëve pa asnjë marrëveshje, ka reaguar edhe ish- kryeministri Sali Berisha.

Ai ka postuar një video dhe një shënim të shkurtër në Facbook.

“Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve që mbrojnë banesat e tyre në Bregun e Lumit!”, shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco