Basha pritet me protesta/ Berisha: Lul Kimiku u hodhi gaz dhe helm

Basha pritet me protesta/ Berisha: Lul Kimiku u hodhi gaz dhe helm

12:16, 18/01/2022
A+ Aa A-

Lulzim Basha është pritur sërish me protesta.

Deputeti po zhvillon një takim në një lokal të Tiranës. Megjithatë gratë demokrate, por edhe të rinjtë, e kanë pritur me pankarta.

Fotot e protestës u postuan edhe nga lideri historik i demokratëve, Sali Berisha.

“Lul Kimiku pritet me protesta dhe vezë nga ata që i hodhi gaz dhe helm!” shkruan Berisha.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco