Peng pazaresh - Gratë demokrate i kujtojnë deputetit Basha shkarkimin

Peng pazaresh - Gratë demokrate i kujtojnë deputetit Basha shkarkimin

12:09, 18/01/2022
A+ Aa A-

Kryetari i shkarkuar Lulzim Basha ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një takim në një lokal në Tiranë. 

Por ai është pritur në ambientet e jashtme nga protesta e grave demokrate.

Ato i kanë kujtuar atij pazaret më kreun e qeverisë dhe shkarkimin e tij nga demokratët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco