Endri Hasa largon deputetët demokratë nga grupi i komunikimit

Endri Hasa largon deputetët demokratë nga grupi i komunikimit

12:03, 18/01/2022
A+ Aa A-

Nuk ndalen skandalet e deputetit Lulzim Basha.

Ai ka vendosur që Endri Hasa të largojë deputetët demokratë nga grupi i komunikimit në Whatsapp.

Nga foto shihet se Edi Paloka është larguar vetë. Ndërkohë Endri Hasa ka larguar Albana Vokshin, Flamur Nokën dhe Edmond Spahon.

Në grupin e demokratëve, Hasa njihet edhe si ‘Endri Sufllaqja’.

Ai është personi përgjegjës për ngritjen e një ‘brigade’ komentuesish që linçojnë këto që flet kundër Lulzim Bashës.

Po ashtu, Hasa është përgjegjës për blerjen e shikuesve nga Bangladeshi dhe shtete të tjera aziatike, që shtojnë artificialisht numrin e ndjekësve të Bashës online.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

arqile18/01/2022 17:10

Kush eshte ky shkerdhate ca demokrati eshte ky pis bythq....lamash.

Shto koment

Denonco