Lajmi i fundit

Finale emocionuese e Europa League, Frankfurt mposht Rangers pas ‘ruletës ruse’

Ditë e zezë për gruan e Bilalit sot!

Ditë e zezë për gruan e Bilalit sot!

23:54, 17/01/2022
A+ Aa A-

Nga Neritan Liçaj

Ditë e zezë për gruan e Bilalit sot!

Pse do pyesni?

Taipi sa herë vjen ja hipën gruas së Bilalit, se zuskë është ajo (epo kur ka zuska dhe surreli, ky është kulmi), dhe Bilali e di këtë, se cfarë zuske e ka gruan. Tani e dini të gjithë historinë e gruas së Bilalit! 

Po Taipi i tha ne jemi vëllezër, ne ju ndihmojmë me tërmetin dhe pandeminë, por herën tjetër kur të vi nuk dua të ketë Gylenist! Do mi dorëzoni mua! 

Tani mi 'zuska e Surrelit' si do bësh se po të heqësh gylenistët dhe t'ja dërgosh atij që taip, të vjen djalka i Sorosit dhe ia jep Lulit ose Erionit, pushtetin! 

Lulit mbase jo se s'ka më Lul, por Erionit. 

Keq e ke, se ju treshja e sorosit Lul, Erion Edi, e keni keq dhe me Evropën dhe gjithë ndërkombëtarët me përjashtim te Blinki-tinki, që në Amerikë po e bëjnë copë.

Dhe është dhe vit elektoral në SHBA! 

Po si i bëhet?! Unë them se sorosi është në pikë të hallit në Shqipëri... kjo duket sa herë demokratët i vërsulën Bashës, del Koreja e Amerikës dhe thotë ndonjë gjë sa me la gojën, me thënë ja e bëra tani dhe pse nuk ndikon fare se nuk ka ndien njeriu për të, se zelli i mëparshëm ku na tregonte barin, jo i ka rënë, por e ka fut dhe atë në bunker s'po del më nga ambasada me pi raki.

Evropa dhe turku i lëshon sinjale të hapura fare "zuskës së Surrelit"...llogaria e thjeshtë...po ju vjen fundi...prandaj nuk keni më karshillizëm o investimet e Sorosit... por do shohim akoma.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco