‘Gjergj Kastrioti pushtoi rrjetin’, Pollo: Protestë kundër Ramës me ekzagjerimet e tij me Erdoganin

‘Gjergj Kastrioti pushtoi rrjetin’, Pollo: Protestë kundër Ramës me ekzagjerimet e tij me Erdoganin

18:54, 17/01/2022
A+ Aa A-

Ish-ministri demokrat Genc Pollo ka reaguar në lidhje me kujtimin e sotëm të Gjergj Kastriotit nga shqiptarët, të cilët, në ditën e vdekjes së heroit tonë kombëtar, kanë pushtuar rrjetet sociale me foton e tij.

‘Mendoj se shprehin indirekt protestën kundër Edi Ramës dhe kundër ekzagjerimeve të tij me presidentin e Turqisë’, ka shkruar Pollo në Facebook.

Postimi i plotë i Genc Pollos:

Shqiptarët e kanë përkujtuar sot më shumë se kurrë Gjergj Kastriotin. Në rrjete sociale e më gjerë.

Mendoj se shprehin indirekt protestën kundër Edi Ramës dhe kundër ekzagjerimeve të tij me presidentin e Turqisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco