VIDEO/ Takimi madhështor në Shkodër, Berisha: Nderim e mirënjohje

VIDEO/ Takimi madhështor në Shkodër, Berisha: Nderim e mirënjohje

10:49, 17/01/2022
A+ Aa A-

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha e nisi ditën duke postuar një fotoalbum nga takimi në Shkodër.

Mijëra qytetarë mbushën Pallatin e Sportit të qytetit për të pritur Berishën.

“Album me foto nga takimi madhështor me qytetarët e Shkodrës! Nderim e mirënjohje qytetarëve të Shkodrës,” shkruan Berisha.

Lideri historik publikoi edhe video nga takimi. "Mirënjohje dhe falënderime Shkodrës për pritjen e jashtëzakonshme!" shkruan ai. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco