Ironia epike e Palokës: SHBA dhe Rama duke mbështetur Bashën

Ironia epike e Palokës: SHBA dhe Rama duke mbështetur Bashën

10:40, 15/01/2022
A+ Aa A-

Mëngjesin e sotëm, Lulzim Basha shpërndau një video pranë medieve të tij, ku thuhet se Bashën nuk e duan në krye të PD-së, pasi është partner i SHBA.

Kjo frazë shkaktoi jo pak ilaritet në mediat sociale.

Ndërkohë anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Edi Paloka, u përgjigj duke publikuar disa foto të djeshme të kryeministrit Edi Rama dhe anëtarëve të qeverisë së tij në aeroplanmbajtësen amerikane Truman.

“Duke mbështetur Bashën …!” ironizon Paloka.

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DEMOKRATI I BAZES15/01/2022 14:31

PO LULMUT BRAVA, "PARTNERI I SHBA" KU ESHTE? APO NUK E PJERDH ASKUSH?? LULMUT BRAVEN NUK E DUAN DEMOKRATET, E URREJNE DEMOKRATET SEPSE ESHTE MASHTRUES ORDINER, ESHTE NJE MUT DHE ESHTE NJE PLEHRE!! KY UTURAK I QELBUR I EDVIN RANES, QE DEKLARON SE KA SHUMICEN E DEMOKRATEVE ME TE CILET DO TE PERMBYSE REGJIMIN E 3-KENDESHIT TE BERMUDES, AKOMA NUK KA BYTHE QE TE PROVOJE SE KA SHUMICEN BRENDA PARTISE DEMOKRATIKE!! ME ATA "MBESHTETES" QE KA KY MUT-MUTI, MUND TE SHKATERROJE VETEM 3-KENDESHIN E BERMUDES QE NDODHET TEK BYTHA E GAZ BARDHIT!!!!

Komunistet Amerikane.....15/01/2022 13:26

Tek foto e pare Ahmetaj i ka ngritur syzet qe te mos e ngaterrojne njerezit me majmunin qe u hodh ne hapesire.... Tek foto e dyte ai kapiteni nuk di te ngase as makinen e jo me nje avion apo anije.... Tek foto e trete duket sikur po shohim forcat e Ushtrise se Republikes Popullore te Kines..... E sa per amerikanet i pame sa bukur u terhoqen nga Afganistani....nuk pane nga syte kembet....turp

Shto koment

Denonco