Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

‘I humbi një nuskë’/ Përgjigjja epike e Këlliçit për Gaz Bardhin: S’kam paditur njeri për vjedhjen e qenit…

‘I humbi një nuskë’/ Përgjigjja epike e Këlliçit për Gaz Bardhin: S’kam paditur njeri për vjedhjen e qenit…

20:52, 14/01/2022
A+ Aa A-

Deputeti i PD-së Belind Këlliçi i ka kthyer përgjigje edhe Gazment Bardhit, i cili tha se kreut të FRPD-së i është vjedhur një nuskë në zyrë.

I ftuar në ‘Radari Informativ’, Këlliçi e ka ironizuar Bardhin me një histori të vjetër, ku ai ka paditur një shokun e tij se i ka vjedhur qenin.

Këlliçi: Kjo është për të banalizuar një ngjarje që unë e kam denoncuar. Edhe nëse më ka humbur ndonjë nuskë, të paktën qeni s’më ka humbur, nuk kam paditur njeri që më ka vjedhur qenin. Ti lëmë banalitetet. Duan ta fusin diskutimin në banalitet. Të gjitha këto çudira që dëgjoni ndodh për shkak se kryetari i shkarkuar i PD… Më mirë që po ndodhin të gjitha këto që të tregohet realitet. Basha refuzon ta zgjidhë krizën me votë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DEMOKRATI I BAZES14/01/2022 21:10

PER BYTHEN E VET LULMUT BRAVA NUK KURSEN AS GRUAN E VET DHE JO GRATE E LDGSH! NE KETE ASPEKT ESHTE BINJAK ME EDVIN RAMEN! LULMUT BRAVA ESHTE I TMERRUAR SEPSE TASHME KA 3 VARRE TE HAPURA! NJE NE SHBA, NJE NE BRUKSEL DHE NJE NE TIRANE!! KU T'IA MBAJE I ZIU! ESHTE ZHYTUR DHE ESHTE PERDORUR SHUME KEQ NGA PEMGMARRESI I TIJ RAMA, SAQE NGA FRIKA, TMERRI, IDIOTESIA DHE BUDALLALLEKU QE KA MBERTHYER, CDO DITE PO E TRASH ZULLUMIN! POR ME E KEQJA ESHTE PER ATA QE PO I SHKOJNE NGA PRAPA QORRAZI! OSE EDHE ATA JANE TE MARRE PENG NGA RAMA! LULMUTIN E KA ZENE PANIKU KEQ DHE PO FLET PERCART, ME KEQ SE SA GAZ PEDERASTI! MOS U HABISNI ME LULMUT BRAVEN! AI NUK PO I MOHON KRIMINET QE IA FUTEN BRENDA NE SELI, POR ESHTE E VERTETE QE NUK I NJEH FARE, SEPSE ATIJ JA KA CUAR DHE IA KA FUTUR EDVIN RAMA JO PER TA MBROJTUR, SEPSE RAMES NUK I KERCET BYTHA DHE NUK I RRUHET TRAPI FARE PER LULUSHKEN E TIJ, POR PER TE MOS E LENE QE TE DOREZOHET DHE TE JAPE DOREHEQJEN. ATA JANE KRIMINELE QE IA KA VENE EDVINI PENGUT TE TIJ, JO PER TA MBROJTUR NGA DEMOKRATET, POR QE TE MOS ARRATISET DHE I IKEN! EDVINI E KA KERCENUAR QE TE MOS E DOREZOJE PARTINE DEMOKRATIKE SEPSE E DO PATJETER PER VETE. NE KETE MENYRE, SIPAS PLANIT TE EDVINIT, LULI TE MBETET KRYETARI DE-JURE I PARTISE DEMOKRATIKE NDERSA RAMA MBETET KRYETARI DE-FACTO. EDHE GELBAZA I RAMES, BATON STANISHIQ HAXHIU E DEKONSPIROI KETE FAKT: I KA DERGUAR EDVINIT 6 HERE SMS ME TEKSTIN: FUT URGJENTISHT POLICINE SEPSE BASHA PO RREZOHET, PO E MORI BERISHA PARTINE DEMOKRATIKE, NA PIU E ZEZA!!! SPAK DUHET TE NDERHYJE URGJENTISHT NE KETE KRIM SHTETEROR QE PO KONSUMON EDVIN KRISTAQ RAMA DHE UTURAKET E TIJ TE QELBUR LULMUT BRAVA DHE BATON STANISHIQ HAXHIU!!

Shto koment

Denonco