Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

‘Keni hapur dyert e blinduara për të panjohur dhe u mbyllni dyert deputetëve të PD! Seriozisht e ke...?’

‘Keni hapur dyert e blinduara për të panjohur dhe u mbyllni dyert deputetëve të PD! Seriozisht e ke...?’

20:23, 14/01/2022
A+ Aa A-

Demokratja dhe simpatizantja Donika Haxhia ka reaguar ashpër pas deklaratës së Lulzim Bashës pasi doli nga prokuroria se nuk i njeh mercenarët që dolën nga zyra e tij dhe dhunuan demokratët në ballkonin e katit të dytë.

‘Pra keni hapur dyert e blinduara të selisë që të futen të panjohur dhe u mbyllni dyert deputetëve të PD-së dhe anëtarëve që vijnë aty, qartësisht të identifikueshëm?!!’, shkruna Haxhia në Facebook.

Gjithashtu Haxhia ka ironizuar Bashën duke theksuar se ‘e ke seriozisht që mendon se merresh seriozisht nga demokratët?’

Postimi i plotë i Donika Haxhias:

Gazetari :- A i njihni personat që dolën në ballkonin e selisë suaj dhe goditën protestuesit?

Basha:- Jo , nuk i njoh, po punon drejtësia për t’i  identifikuar .

🤦‍♀️

Pra keni hapur dyert e blinduara të selisë që të futen të panjohur dhe u mbyllni dyert deputetëve të PD-së dhe anëtarëve që vijnë aty, qartësisht të identifikueshëm?!!

Seriozisht  e ke seriozisht që mendon se merresh seriozisht nga demokratët ?!! 🤦‍♀️

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku14/01/2022 21:57

Ky Lulziu ka pjerdhur fare nga trutë e kokës, duhet shtruar urgjent për kurim, ta marrë përsipër ajo Rrakacollja se është specialiste për të fshehur kartelat e të shkalluarve.

DEMOKRATI14/01/2022 21:05

SHIKO DHE KONTROLLO NJEHERE SHTEPINE, SE MOS TE JANE FUTUR "TE PANJOHUR" TEK SHTEPIA DHE PO "PINE KAFE" ME GRUAN TENDE O KAQOL!!!

DEMOKRATI I BAZES14/01/2022 21:03

PER BYTHEN E VET LULMUT BRAVA NUK KURSEN AS GRUAN E VET DHE JO GRATE E LDGSH! NE KETE ASPEKT ESHTE BINJAK ME EDVIN RAMEN! LULMUT BRAVA ESHTE I TMERRUAR SEPSE TASHME KA 3 VARRE TE HAPURA! NJE NE SHBA, NJE NE BRUKSEL DHE NJE NE TIRANE!! KU T'IA MBAJE I ZIU! ESHTE ZHYTUR DHE ESHTE PERDORUR SHUME KEQ NGA PEMGMARRESI I TIJ RAMA, SAQE NGA FRIKA, TMERRI, IDIOTESIA DHE BUDALLALLEKU QE KA MBERTHYER, CDO DITE PO E TRASH ZULLUMIN! POR ME E KEQJA ESHTE PER ATA QE PO I SHKOJNE NGA PRAPA QORRAZI! OSE EDHE ATA JANE TE MARRE PENG NGA RAMA! LULMUTIN E KA ZENE PANIKU KEQ DHE PO FLET PERCART, ME KEQ SE SA GAZ PEDERASTI! MOS U HABISNI ME LULMUT BRAVEN! AI NUK PO I MOHON KRIMINET QE IA FUTEN BRENDA NE SELI, POR ESHTE E VERTETE QE NUK I NJEH FARE, SEPSE ATIJ JA KA CUAR DHE IA KA FUTUR EDVIN RAMA JO PER TA MBROJTUR, SEPSE RAMES NUK I KERCET BYTHA DHE NUK I RRUHET TRAPI FARE PER LULUSHKEN E TIJ, POR PER TE MOS E LENE QE TE DOREZOHET DHE TE JAPE DOREHEQJEN. ATA JANE KRIMINELE QE IA KA VENE EDVINI PENGUT TE TIJ, JO PER TA MBROJTUR NGA DEMOKRATET, POR QE TE MOS ARRATISET DHE I IKEN! EDVINI E KA KERCENUAR QE TE MOS E DOREZOJE PARTINE DEMOKRATIKE SEPSE E DO PATJETER PER VETE. NE KETE MENYRE, SIPAS PLANIT TE EDVINIT, LULI TE MBETET KRYETARI DE-JURE I PARTISE DEMOKRATIKE NDERSA RAMA MBETET KRYETARI DE-FACTO. EDHE GELBAZA I RAMES, BATON STANISHIQ HAXHIU E DEKONSPIROI KETE FAKT: I KA DERGUAR EDVINIT 6 HERE SMS ME TEKSTIN: FUT URGJENTISHT POLICINE SEPSE BASHA PO RREZOHET, PO E MORI BERISHA PARTINE DEMOKRATIKE, NA PIU E ZEZA!!! SPAK DUHET TE NDERHYJE URGJENTISHT NE KETE KRIM SHTETEROR QE PO KONSUMON EDVIN KRISTAQ RAMA DHE UTURAKET E TIJ TE QELBUR LULMUT BRAVA DHE BATON STANISHIQ HAXHIU!!

Shto koment

Denonco