Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Deputeti Basha: Po sakrifikohem...për kullat

Deputeti Basha: Po sakrifikohem...për kullat

16:54, 14/01/2022
A+ Aa A-

Deputeti Lulzim Basha, pas daljes nga prokuroria ku është pyetur për ngjarjet e 8 janarit, ka folur për mediat me një gjuhë aspak të besueshme për opinionin publik.

Sipas tij ai po sakrifikon duke qëndruar në krye të PD dhe këtë sakrificë po e bën për demokratët, sepse qëndrimi në krye të partisë, nuk është privilegj.

Qëndrimi si kryetar i PD, nuk është privilegj, por sakrificë’, tha ndër të tjera Basha.

Mesa duket Basha po ngatërron demokratët me kullat, projekti i të cilave u denoncua në Çim Peka Live mbrëmjen e djeshëm dhe ka dakortësinë e uzurpatorit të selisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DEMOKRATI I BAZES14/01/2022 20:34

KJO DO TE THOTE QE E PRANON PUBLIKISHT SE ESHTE I MARRE PENG NGA SOROSI DHE PADRONI I TIJ RAMA! LULMUT BRAVA TASHME KA 3 VARRE TE HAPURA! NJE NE SHBA, NJE NE BRUKSEL DHE NJE NE TIRANE!! KU T'IA MBAJE I ZIU! ESHTE ZHYTUR SHUME KEQ NGA PEMGMARRESI I TIJ RAMA, SAQE NGA FRIKA, IDIOTESIA DHE BUDALLALLEKU, CDO DITE PO E TRASH ZULLUMIN! POR ME E KEQJA ESHTE PER ATA QE PO I SHKOJNE NGA PRAPA QORRAZI! LULMUTIN E KA ZENE PANIKU KEQ DHE PO FLET PERCART, ME KEQ SE SA GAZ PEDERASTI! MOS U HABISNI ME LULMUT BRAVEN! AI NUK PO I MOHON KRIMINET QE IA FUTEN BRENDA NE SELI, POR ESHTE E VERTETE QE NUK I NJEH FARE, SEPSE ATIJ JA KA CUAR EDVIN RAMA JO PER TA MBROJTUR, POR PER TE MOS E LENE QE TE DOREZOHET DHE TE JAPE DOREHEQJEN. ATA JANE KRIMINELE QE IA KA VENE EDVINI PENGUT TE TIJ, JO PER TA MBROJTUR NGA DEMOKRATET, POR QE TE MOS ARRATISET DHE I IKEN! EDVINI E KA KERCENUAR QE TE MOS E DOREZOJE PARTINE DEMOKRATIKE SEPSE E DO PATJETER PER VETE. NE KETE MENYRE, SIPAS PLANIT TE EDVINIT, LULI TE MBETET KRYETARI DE-JURE I PARTISE DEMOKRATIKE NDERSA RAMA MBETET KRYETARI DE-FACTO. EDHE GELBAZA I RAMES, BATON STANISHIQ HAXHIU E DEKONSPIROI KETE FAKT: I KA DERGUAR EDVINIT 6 HERE SMS ME TEKSTIN: FUT URGJENTISHT POLICINE SEPSE BASHA PO RREZOHET, PO E MORI BERISHA PARTINE DEMOKRATIKE, NA PIU E ZEZA!!! SPAK DUHET TE NDERHYJE URGJENTISHT NE KETE KRIM SHTETEROR QE PO KONSUMON EDVIN KRISTAQ RAMA DHE UTURAKET E TIJ TE QELBUR LULMUT BRAVA DHE BATON STANISHIQ HAXHIU!!

Tani14/01/2022 17:07

Te iki legeni nuk duam te sakrifikohet ne emrin tone

Shto koment

Denonco