Nishani: Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhëtisë

Nishani: Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhëtisë

10:16, 14/01/2022
A+ Aa A-

Ish Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka shpërndarë në faqen e tij në facebook një video ku tregohet protesta e disa viteve me pare kur një grup protestuesish jashtë parlamentit të Ukrainës, ndërsa shanin dhe bërtisnin, kapin një deputet dhe e hedhin në një kazan plehrash.

“Besoj se së shpejti këto skena do ti shohim dhe qyteteve të Shqipërisë”, shkruan Nishani.

Ja postimi i plotë:

Besoj se së shpejti këto skena do ti shohim dhe qyteteve të Shqipërisë.

Shqiptarët do ti hedhin në koshin e plehrave simbolet e hajnisë dhe tradhëtisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco