Lajthit deputeti i Bashës: Demokratët e Foltores si serbët e Vuçiçit

Lajthit deputeti i Bashës: Demokratët e Foltores si serbët e Vuçiçit

11:28, 05/12/2021
A+ Aa A-

Me afrimin e datës 11 duket se Basha dhe rrethi gjithmonë e më i ngushtë ka humbur toruan dhe mbi të gjitha arsyen. Pas deklaratave se delegatët që kanë firmosur janë pijanecë, llum, naivë … tani vjen dhe një tjetër edhe me absurde që i krahason ata dhe të drejtat e tyre me serbët e Vuçiçit në Kosovë.

Ja çfarë ka shkruar në facebook deputeti Kreshnik Çollaku:

E verteta perkunder iluzioneve. 

Aq sa strukturat paralele te beogradit ne Kosove mund shkarkojne Albin Kurtin aq dhe nje strukture paralele (nese quhet foltore apo jo)mund te shkarkoje Lulzim Bashen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Agimi05/12/2021 17:39

Ky rrote karoceje, ky llapush injorant, ky derdimen ,ky trashamak nga koka ,trupi dhe bytha, duhet holluar nga demokratet se eshte trashur ca si shume debili! Zaten keto qe ntradhen nga koka Jane analfabete dhe budallenj qe njihen! Se kush e beson, vlereson ,degjon dhe kandidon kete kric gomari duhet te jete gomar me samar vete.prandaj kemi pedene e lul xhelit?! Deri me 11 dhjetor kush I duron keta analfabete qe as per Coban dhish nuk Jane ! Te fala vucicit dhe sateme o kreshnik qe vetem emrin ke te tille ,se ta Kane vene gabimisht!

Mali05/12/2021 16:14

Çollaku dhe furrçat e humbesit serial po ndiejn ortekun e demokrateve te vertet, po ndiejn eren e atyre qe nuk bejn kompromise me rilindjen, po ndiejn friken se fundi i humbesave dhe listakeve pa meritë po vjen jasht parashikimeve te sumave zivave sahanllareve qe vaj halli po te ishin keta lulusha ne pushtet si do i shihenin Demokratet. Rofte partia Demokratike Rofshin delegatet dhe antaresia e pa perlyer ne aferat basha rama. 11 Dhjetori terminimi i ketyre pisave.

Dordolec Klosi05/12/2021 14:36

Ti qenke nje funderrire e pashoq, ti qenke nje idjot me kuptimin e plote te termit latin. Kurre nuk do mi kishte vajtur mendja qe ti byth trapez te flisje ne kete menyre. Kush te mesoj more qen bir qeni te shpreheshe keshtu. Si mund te krahasosh foltoren me serbet o pleher, o njeri zvarranites. Te te thuash qe je nje antropid eshte pak, te te thuash qe je serb eshte hak. Pthuuu ndyresire ti, basha jot, prostituta suma/duma apo laper saljani

Skrapari05/12/2021 14:24

Kete fytyre qelbur asnjehere nuk e kam pelqyer. Hiqet si diplomat, por eshte nje injorant qe se ka shokun. Me bindje absolutisht te majta si fis collakesh matjane.

Andi05/12/2021 13:57

S'ke faj ti!E Zure një karrige për vete, e rehatohet Sunen rende,pervte tjeter qe vuajnë mik do t'ja dije ky deputeti i popullit, A do te flisje keshtu para se te zgjidheshe deputet?Nuk do te ishe kaq burre,se per karrigen ,ky lloj deputeti mohon edhe prinderit e vet

Leonsio05/12/2021 13:47

Turp per ty , o Keshnik , e humbe respektin nga antaresia e PD , e cila te ka ndjekur me seriozitet mendimet e tua , por , me kete deklarate po arron fundin e nivelit te inteligjences dhe respektin ndaj teje ... je ne kohe te ndryshosh qendrim , jo per ne , por per fifuren tende ...

Servet05/12/2021 13:04

Ky eshte nje nga b- - - -- - - t e pengBashes qe i vuri ne vende te sigurta.Pjesa me e me e madhe e te emeruarve te Bashes jane si ky lloj. Ptu fare e keqe.Per karriken tende na bere serbe.Jep doreheqjen o kelysh.

Shto koment

Denonco