Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Erdogan, mik apo sulltan

‘Me teke rakie para nuk dinë çfarë firmosin’/ Demokratët ia japin përgjigjen live Gazment Bardhit

‘Me teke rakie para nuk dinë çfarë firmosin’/ Demokratët ia japin përgjigjen live Gazment Bardhit

21:09, 29/11/2021
A+ Aa A-

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi vazhdon të fyejë me fjalor të padenjë anëtarësinë e Partisë Demokratike dhe mbi 5 mijë delegatët.

Në një prej daljeve të fundit në media, të cilën Syri.net e sjell me zë dhe figurë, Bardhi ka deklaruar se 60% e atyre që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar të PD në datën 11 dhjetor e kanë bërë një gjë të tillë në këmbim të një teke raki.   

Por një deklaratë të tij në Facebook para pak minutash, ai ka akuzuar mediat se kanë transformuar fjalët e tij dhe duan të përçajnë demokratët.

Menjëherë të shumta kanë që komentet në postimin e tij, ku e kanë masakruar për shkak se të gjithë e panë me zë dhe figurë se si Bardhi i kishte ofenduar delegatët, kur tha se ‘60% e atyre që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar të PD në datën 11 dhjetor e kanë bërë një gjë të tillë në këmbim të një teke raki’.   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku29/11/2021 22:48

Një *ar si Losh Basha, vetëm më kësi *olesh mund ta rrethoje veten.

Shto koment

Denonco