'Bardhi fyu delegatët me teke rakie', Sekretari i Elbasanit: O deputet, na prit në 11 se do të japim...

'Bardhi fyu delegatët me teke rakie', Sekretari i Elbasanit: O deputet, na prit në 11 se do të japim...

19:22, 29/11/2021
A+ Aa A-

Sekretari i PD Elbasan Blendi Himçi ka reaguar pas ofendimit që i bëri Gaz Bardhi delegatëve të cilët kanë firmosur për mbledhjen e Kuvendit në 11 dhjetor.

‘Hajde takoje vetë partinë e kap noi teke! Ose na prit në Tiranë më 11, se do ta japim dopje’, shkruan Himçi në Facebook.

Postimi i plotë i Blendi Himçit:

O deputet!

Hajde takoje vetë partinë e kap noi teke!

Ose na prit në Tiranë me 11, se do ta japim dopje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku29/11/2021 22:51

Një *ar si Losh Basha, vetëm më kësi *olesh mund ta rrethoje veten.

Ina mahipi29/11/2021 19:47

O gaz legeni, keta te paktën na dhane nge nje teke raki, por ti i sum qim e shite dhe i more te gjitha per vete me ata pederastat qe erdhe ketu!

Shto koment

Denonco