Lajmi i fundit

Atentati mafioz në Vlorë/ Lidhja e viktimave me vrasjen e biznesmenit Arben Beqiri

Rama ju uron Pavarësinë me aeroportin e Vlorës

Rama ju uron Pavarësinë me aeroportin e Vlorës

08:43, 28/11/2021
A+ Aa A-

Edi Rama ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e pavarësisë.

Rama në një postim në Facebook ka postuar disa fotografi të një medalje me fytyrën e Ismail Qemalit dhe ku lexohet ‘Aeroporti i Vlorës’ të shoqëruara me urimin:

GËZUAR 28 NËNTORIN!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco