Lajmi i fundit

I shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë, arrestohet 26-vjeçari nga Durrësi

Akuza e fortë/ Vasili: Basha nuk na pranoi në hetimin për inceneratorët

Akuza e fortë/ Vasili: Basha nuk na pranoi në hetimin për inceneratorët

09:39, 26/11/2021
A+ Aa A-

Nga Petrit Vasili

Lulzim Basha të jetë i sigurtë se nuk do të ketë asnjë mundësi tjetër më në jeten e tij as të genjejë dhe as të presë në besë Levizjen Socialiste për Integrim.

Lulzim tregoju demokratëve se perse nuk pranove që LSI të kishte një anëtar në komisionin hetimor për aferën e shekullit atë të inceneratorëve, megjithëse LSI kërkoi dhe insistoi edhe me kërkesë zyrtare të merrte pjesë në komision.

Se nuk të la padroni yt Edi Rama.

Lulzim tregoju demokratëve se përse sa herë ne dilnim në konferenca shtypi për të denoncuar me emra dhe me dokumente aferën e incineratorëve, ndërsa ti dilje menjëherë paralelisht për të spostuar vëmendjen në tema të tjera.

Lulzim, ti je vetëm një skllav pa shërim i rilindjes dhe do të përfundosh si një limon i shtrydhur i saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco