VIDEO - SYRI TV/ Gjiknuri flet nga Elbasani për vettingun: Ooptimist për votat e opozites për shtyrjen e Vettingut

VIDEO - SYRI TV/ Gjiknuri flet nga Elbasani për vettingun: Ooptimist për votat e opozites për shtyrjen e Vettingut

10:59, 25/11/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi politik i qarkut Damian Gjiknuri ka folur nga qyteti i Elbasanit se nuk do të ketë një marrëveshje të re politike me opozitën për miratimin e ndryshimeve kushtetuese për zgjatjen e organeve të Vettingut.

Ai tha se procesi është mbi palët dhe se shpreson se opozita do të reflektoje dhe do të votojë zgjatjen e vettingut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco