VIDEO-SYRI TV/ Krimi në vend, reagon LSI, Brahimllari: Rama e përdori policinë për të blerë vota

VIDEO-SYRI TV/ Krimi në vend, reagon LSI, Brahimllari: Rama e përdori policinë për të blerë vota

15:06, 25/10/2021
A+ Aa A-

Lëvizja Socialiste për integrim ka reaguar për ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vend. Sipas sekretarit të përgjithshëm Endrit Braimllari situata e rendit është jashtë kontrolli dhe qytetarët kanë humbur besimin te policia.

Sipas Braimllarit, Rama e përdori policinë për të blerë vota.

Më poshtë deklarata e Endrit Brahimllarit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco