Ish-kryeministri Berisha takim me FRPD Kavajë: Presin ‘Foltoren’ si dritë shprese

Ish-kryeministri Berisha takim me FRPD Kavajë: Presin ‘Foltoren’ si dritë shprese

14:16, 24/10/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar një takim me drejtues dhe aktivistë të Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Kavajë.

Ata i janë bashkuar ish-kryeministrit Berisha në lëvizjen e tij ‘Foltorja’ brenda PD-së.

Mesazhi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Një album me foto nga takimi me drejtues dhe aktivistë të FRPD Kavajë!

Ata presin me padurim si dritë shprese Foltoren.

Këtu më poshtë keni emrat e tyre, ‘Për të rinjtë e FRPD’.

Arnold Kariqi

Ibrahim Skuqi

Florian Merhori

Kejdi Kadiu

Lorela Kollçaku

Muhamed Babamusta

Fatma Babamusta

Edon Shamata

Idina Beçerri

Franci Turra

Fitnete Allajbej

Gevi Madani

Sabina Allajbej

Egli Rrugeja

Klara Rrugeja

Albi Rrugeja

Suejda Arkaxhiu

Muhamet Abrija

Iri Kanapari

Xhorxho Sqapi

Mimi Hyka

Arnel Abrija

Hydajet Hoxha. Rrofte rinia e Kavaja

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco