VIDEO/ 'Foltorja' në Berat, 80 përqind kanë firmosur mbledhjen e Kuvendit

VIDEO/ 'Foltorja' në Berat, 80 përqind kanë firmosur mbledhjen e Kuvendit

20:48, 22/10/2021
A+ Aa A-

Demokratët e Beratit i kanë kërkuar ish kryeministrit Sali Berisha të bashkoje PD dhe ta çojë në fitore.

Teksa kanë akuzuar kryetarin aktual Lulzim Basha se i ka braktisur, demokratët e qytetit të një mbi një dritareve i kanë rezervuar edhe një dolli ish-kryeministrit Berisha.

Një qytetar i ka bërë thirrje Berishës që të bashkojë PD-në.‘Basha ka kosheren, se bletët i kanë ikur. 80 % kanë firmosur mbledhjen e Kuvendit.

Fëmijët e demokratëve janë braktisur. Do të ngre dolli për shëndetin tënd. Foltorja është një antibiotik për këtë pandemi’, tha qytetari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco