Berisha: Nesër mbahet Foltorja e Beratit, ja ku do zhvillohet takimi

Berisha: Nesër mbahet Foltorja e Beratit, ja ku do zhvillohet takimi

10:30, 21/10/2021
A+ Aa A-

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, njoftoi mbajtjen e Foltores së Beratit të premten në orën 17:00. Foltorja do mbahet në Pallatin e Kulturës.

Njoftim!

Nesër ditën e premte me datën 22 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Beratit do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Qarkut të Beratit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë! Sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Demokrati21/10/2021 15:31

O TË NDERUAR SHQIPTARË! AKOMA NUK E KENI MARRË VESH DHE NUK JENI TË BINDUR QË SPAK ËSHTË NJË STRUKTURË E POSAÇME E ORGANIZATËS NAKO-MAFIOZE "RILINDJA"??!!! SPAK ËSHTË NJË NGA FORUMET E PARTISË NË PUSHTET!!! TË BESOSH TEK SPAK ËSHTË NJËSOJ SI TË BESOSH QË NË DIELL KA UJË!!! APO TË BESOSH QË NË SAHARA KA FOKA DHE ARINJ POLARË!!! TË GJITHË SHQIPTARËT QË E DUAN DEMOKRACINË, E DUAN LIRINË, DREJTËSINË DHE SHQIPËRINË, KUDO KU NDODHEN T'I BASHKOHEN "FOLTORES DEMOKRATIKE"!! FOLTORE = FITORE!

Shto koment

Denonco