Radha e Hasës: PD nuk e përfaqëson baza! Demokratët masakrojnë me komente servilin e Bashës

Radha e Hasës: PD nuk e përfaqëson baza! Demokratët masakrojnë me komente servilin e Bashës

21:32, 20/10/2021
A+ Aa A-

Sot ka pasur radhën për të mbështetur kryetarin, Endri Hasa ose siç njihet ndryshe 'Endri Sufllaqja'.

Statusi i tij, me shumë gjasa i shkruar në zyrën e shtypit të PD, pasi këtë deputet askush nuk e ka dëgjuar kurrë të lidhë dy fjalë bashkë, ka sjellë zemërimin e demokratëve, të cilët kanë shprehur ndaj tij gjithë mllefin e akumuluar për të dhe Bashën.

Komentuesit: 

Altin Petriti: Ti e paske radhën me bo servilin or palluqe!!!!

Petrit Muka: Mir mo zotëri, po Luli na doli që është me sorosin, me armikun e të djathtëve në Shiqpëri e kudo. Postimi juaj është naiv dhe për naivët.

Përparim Peposhi: Ty të takon të reagosh, biles je pak me vonesë por që të shikoni 95 % zbritni në bazë e shikojeni, mos u bëni qesharakë.

Paqësor Berberi: Fshiji komentet Endri se do kalojë dyqind vetëm në profilin tend do bëhen shumë…

Roza Ismaili: Qënke buzëqumësht po na bën moral se çfarë duhet të zgjedhim ne

Flobens Dilaveri: Jeni për tu mëshiruar nga i pari tek I fundit! Kur ngeli PD dhe historia se saj ta shkruani ju, Fundi i botës

Bardh Duraku: Sa qesharakë që jeni bërë zbrisni në bazë dhe kqyreni sa ju vlen lëkura te gjithëve sa jeni në SHqup.

Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Besnik20/10/2021 22:54

O kokra e legenit.Servil i peshtire.Hajde se do shihemi ...

Lomy20/10/2021 21:42

Kurse keta qe komentojne nul hane as sufllaqe se i thote xeni qe eshte haram

Shto koment

Denonco