VIDEO/ ‘Task Force’, Sonila Meço vjen në SYRI TV me emisionin e ri

VIDEO/ ‘Task Force’, Sonila Meço vjen në SYRI TV me emisionin e ri

16:13, 20/10/2021
A+ Aa A-

‘Task Force’ është emisioni më i ri që vjen për shikuesit e SYRI TV.

Emisioni do të drejtohet nga Sonila Meço dhe do të diskutojë çështjet ditore.

Sonila Meço dhe 4 specialistë të fushave të ndryshme do të vijnë tek ju nga e Hëna në të Enjten në orën 18:00 deri në 18:50 në SYRI TV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Av. Mehmet Kurti20/10/2021 18:24

Suksese , një gazetare brilante

Shto koment

Denonco