VIDEO LAJM/ ‘Foltorja’ në Peshkopi, qytetarët presin me entuziazëm Sali Berishën

VIDEO LAJM/ ‘Foltorja’ në Peshkopi, qytetarët presin me entuziazëm Sali Berishën

17:29, 19/10/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në Peshkopi, qytetin e radhës ku është takuar me demokratët.

Qytetarët dibranë e kanë pritur me entuziazëm ‘Foltoren’ dhe këtë e kanë treguar edhe pritja në rrugë e rezervuar për ish-kryeministrin Sali Berisha.

Më poshtë, pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco