Berisha: Nesër mbahet Foltorja e Dibrës, ja ku zhvillohet takimi

Berisha: Nesër mbahet Foltorja e Dibrës, ja ku zhvillohet takimi

10:13, 18/10/2021
A+ Aa A-

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së Dibrës të martën më 19 tetor, në Pallatin e Kulturës në Peshkopi. Takimi do zhvillohet në orën 17:00.

Njoftim!

Ditën e marte me datën 19 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të Peshkopisë do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopisë të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Besnik18/10/2021 12:20

Vellezer dibrane.Ky eshte shanci. I fundir. Nese deshtojme do jemi tere jeten ne opozite pa pune pa dinjitet.

Shto koment

Denonco