Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve janë pazaret e tua me Ramën

VIDEO/ Berisha, përsëri: Mirënjohje të pakufishme korçarëve për magjinë e Foltores së tyre!

VIDEO/ Berisha, përsëri: Mirënjohje të pakufishme korçarëve për magjinë e Foltores së tyre!

14:52, 17/10/2021
A+ Aa A-

Ish-Kryeministri Sali Berisha  ka mbetur me emocione të forta nga pritja që i bënë qytetarët korçarë nismës së tij “Foltorja” për rimëkëmbjen e Partisë Demorkatike, por edhe atij vetë personalisht, që me një manifestim spontan e bënë të përjetonte një festë të paharrueshme ditëlindjeje.

“Zotim solemn!

Dhe një mirënjohje e pakufishme korçarëve për magjinë e Foltores së tyre”, theksoi Berisha sot mbi pamjet e atij takimi.

Më herët, Berisha kishte shkruar për të njëjtin takim se 'Korça e bëri magjike ditelindjen time. Mirënjohje te pakufishme demokrateve dhe demokratëve korçarë'.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco