Nishani: Të shpëtojmë PD-në dhe të largojmë 'sharlatanin e satelitëve'

Nishani: Të shpëtojmë PD-në dhe të largojmë 'sharlatanin e satelitëve'

10:19, 15/10/2021
A+ Aa A-

Ish-presidenti Bujar Nishani reagoi pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se Shqipëria do hedhë dy satelitë në hapësirë.

STATUSI I PLOTE 

Edi Rama: “Do të dërgojmë satelit në hënë, që të kontrollojmë kush na i pret pemët në pyll” !!!!!

Miq, të shpëtojmë PD për të ringritur opozitën e ta krrejmë këtë sharlatan sa më parë nga pengmarrja që i ka bërë Shqipërisë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco