‘Stop vaksinave të skaduara’/ Denoncimi: Mora dozën e dytë Pfizer, konstatova se falkoni kishte...

‘Stop vaksinave të skaduara’/ Denoncimi: Mora dozën e dytë Pfizer, konstatova se falkoni kishte...

19:29, 14/10/2021
A+ Aa A-

Fushata e vaksinimit kundër koronavirusit duket se ka arsye plotë se përse nuk funksionon, pasi ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast skandaloz, ky qytetari denoncon falkonat e skaduar anti-Covid.

Sipas denoncimit në adresën e Facebook të Berishës, qytetari pasi ka marrë dozën e dytë të Pfizeer ka konstatuar se data e mbishkruar në falokinin që ai përdori, ishte shumë më herët.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Stop perdorimit te vaksinave te skaduara!

Qytetari dixhital denoncon krimin e vaksinimit me vaksina te skaduara.

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e tij. sb

Pershendetje dr Te urj shendet ne radhe te par familjerisht te me jesh mir : jam nga perrenjas sot kam ber vaksinen dozen e dyt .fajzer mirpo mbas si e bera une kostaova se vakesina me duket e skaduar si mbas muajit qe ka ne flakont .tani kjo qeverri cfar sigurije na jep qe na ben vaksin te skaduar  . Jam ber shum nervos skemi ku ta qajm hallin prandaj po te shkruaj .dhe po ta coj dhe foto vaksinen. Dhe me fal per shqetesimin  qe po te bej sot me dat 14 .10 . 21 e bera

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco