Elio Laze: ‘Victoria invest’ dhe Papuli sulmon Manen dhe Kastratin

Elio Laze: ‘Victoria invest’ dhe Papuli sulmon Manen dhe Kastratin

15:46, 14/10/2021
A+ Aa A-

Kreu aktual i PD-së Lulzim Basha ka përmendur me emra sot, ata që ai i ka quajtur si oligarkë.

Duke folur në parlament Basha i ka përmendur Ramës dy emra, Çet Kastratin dhe Zamir Manen.

Pas këtij reagimi të kreut aktual të PD-së, u përgjigj dhe Rama i cili tha se, Basha po vinte gjoba live nga kuvendi.

Duke shkruar në Facebook edhe gazetari Elio Laze ka shkruar se Basha pasi sulmoi oligarkët iku tek kompleksi i Papulit me makinën e Victoria Invest.

‘Ti punon per oligarkët- i tha Luli Basha kryeministrit dhe me pas hipi ne makinen e Victoria Invest dhe vajti ia futi gjumit tek kompleksi i Papulit’, shkruan Elio Laze në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Baba14/10/2021 18:18

Elio na rrofte karroten

Shto koment

Denonco