Foltorja e Kukësit/ Berisha: Të martën në 17:30 në Pallatin e Kulturës

Foltorja e Kukësit/ Berisha: Të martën në 17:30 në Pallatin e Kulturës

09:17, 11/10/2021
A+ Aa A-

Lideri historik i PD, Sali Berisha, ftoi demokratët dhe qytetarët e qarkut të Kukësit të marrin pjesë në Foltoren që do organizohet nesër.

Njoftim:

Ditën e martë me datën 12 tetor në ora 17:30 në Pallatin e Kulturës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukësit të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco