Lajmi i fundit

VIDEO/ Vlorë: Atentorët djegin makinën pa targa pas ekzekutimit mafioz, dyshohet për 3 vrasës

Foltorja/ Edmond Spaho: Të bashkohemi të gjithë në Korçë të premten

Foltorja/ Edmond Spaho: Të bashkohemi të gjithë në Korçë të premten

21:18, 10/10/2021
A+ Aa A-

Deputeti i Korçës, Edmond Spaho, u ka bërë thirrje demokratëve dhe të gjithë qytetarëve të Korçës, të bashkohen me Foltoren ditën e premte.

"Të nderuar qytetarë dhe anëtarë të PD të Qarkut Korçë,

Ditën e premte, datë 15.10.2021, ora 18.00 në kinema Milenium në Korçë  mbahet Foltorja e z. Sali Berisha me qytetarët dhe anëtarësinë e PD të Qarkut.

Jeni të ftuar të merrni pjesë.

Të mblidhemi të gjithë për  një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur," shkruan ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Besnik10/10/2021 22:08

Te gjithe korçaret patriote e demokrate ne takim me Salí Berishen.Te shpetojme partine dhe te nisemi drejt pushtetit.

Shto koment

Denonco