FOTO GALERI/ ‘Elita’ e fshatit tonë

FOTO GALERI/ ‘Elita’ e fshatit tonë

12:38, 10/10/2021
A+ Aa A-

Premiera e ‘James Bond’ bën bashkë ‘elitën’ e Shqipërisë. Nga Veliaj që përkulet para Yuri Kim, te djali i Edi Ramës, Prokurori, kreu i SPAK…etj

Ndër të pranishmit spikasin kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, ambasadorja amerikane Yuri Kim, ambasadori britanik, Alastair King-Smith, por edhe djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu.

Po ashtu në këtë shfaqje premiere shihen të shtrëngojnë duart edhe drejtuesit e drejtësisë dhe policisë, Kryeprokyrori Olsian Çela, kreu i SPAK, Arben Kraja, ministri Bledi Çuçi dhe drejtori i ri i Policisë së Shtetit, Gledis Nano.

Ndër pjesëmarrësit ishin edhe mjaft artistë e anëtarë të ‘shoqërisë civile’, të fshatit tonë.

Në këtë shfaqje të filmit ‘007’ në Shqipëri, duket se ka qenë e pranishme krejt ‘elita’ e qeverisë pasi nuk u pa asnjë opozita si i ftuar. /Kumtari.al

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nje qytetar qe po plas.10/10/2021 18:28

Çudi e madhe, po vete ai Daniel Craigu nuk kishte erdhur, katunar ngeli gjithe jeten.

Shto koment

Denonco