FOTO/  Berisha publikon albumin: Foltorja frymëzuese dhe e zjarrtë e Elbasanit

FOTO/ Berisha publikon albumin: Foltorja frymëzuese dhe e zjarrtë e Elbasanit

12:07, 10/10/2021
A+ Aa A-

Ish kryeministri Berisha ka postuar në faqen e  tij ne facebook disa foto që paraqitet qartë entuziazmi i madh që u krijua gjatë takimit të radhës të “Foltores” në qytetin e Elbasanit.

Album nga Foltorja frymëzuese dhe e zjarrtë e Elbasanit! Rroftë Elbasani! sb

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco