FOTO/ Pritje madhështore në Shkodër për ish-kryeministrin Berisha, njerëzit nuk i nxë Teatri

FOTO/ Pritje madhështore në Shkodër për ish-kryeministrin Berisha, njerëzit nuk i nxë Teatri

18:14, 01/10/2021
A+ Aa A-

Mijëra qytetarë e kanë pritur ish-kryeministrin Sali Berisha në Shkodër.

Aq të shumtë janë ata, sa salla e teatrit është mbushur plot e përplot dhe mijëra të tjerë ndodhen jashtë, pasi nuk ka më vend brenda.

Të shumtë janë dhe drejtuesit e ish-drejtuesit e PD-së që i janë bashkuar ‘Foltores’ së ish-kryeministrit Berisha në takimin e Shkodrës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco