Kryetari i FRPD Shkodër i bashkohet ‘Foltores’: Më të fortë në përballjen tonë me Ramën

Kryetari i FRPD Shkodër i bashkohet ‘Foltores’: Më të fortë në përballjen tonë me Ramën

18:06, 30/09/2021
A+ Aa A-

Kryetari i FRPD në Shkodër, Arvit Bushati, do jetë i pranishëm në Foltoren e organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ditën e premte ora 18:00 në Kinema Millenium.

‘Mendoj se ka ardhur koha që një serë diskutimesh e debatesh të hapen brenda rradhëve tona, në mënyrë që pas këtij procesi të jemi edhe më të fortë në përballjen tonë kryesore, atë me Edi Ramën’, shkruan Bushati në Facebook.

Postimi i plotë i Arvit Bushatit:

Nesër në orën 18:00 do jem në "Foltoren për Partinë Demokratike" që zhvillohet në Kinema Millenium.

Mendoj se ka ardhur koha që një serë diskutimesh e debatesh të hapen brenda rradhëve tona, në mënyrë që pas këtij procesi të jemi edhe më të fortë në përballjen tonë kryesore, atë me Edi Ramën.

#mëtëfortë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

alienet30/09/2021 18:25

PARTI ENVER KA NGELE NE PD. HAHAHA TE GJITHE SHQIPTARET E DUAN KOMUNIZMIN KJO TREGOHET DHE TE VEPRIMTARIA E TE RINJEVE QE POZOJNE ME DIKTATORE SI SALI BERISHA QE DO TE JETE I FUNDIT I SHQIPERISE, SALI BERISHA ESHTE BETUAR SE NUK LARGOHET NGA POLITIKA PA E MARRE ME VETE DHE PD E GEZOFTE SEPSE KA QENE NJE PD E SIGURIMSAVE DHE KOMUNISTAVE QE GENJYEN SHQIPTARET GJOJA JANE ANTIKOMUNISTA DHE DO TE SJELLIN LIRINE NE VEND, ME HABITIN KETA TE RINJTE QE KANE DURIMIN TE MERREN ME SALIUN MBASE JANE PIONIERET E SALIUT HAHAHA.

Shto koment

Denonco