VIDEO/ Berisha sheh pamjet: Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese! Mirënjohje të thellë!

VIDEO/ Berisha sheh pamjet: Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese! Mirënjohje të thellë!

14:02, 26/09/2021
A+ Aa A-

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka pasur dje në Vlorë, një nga pritjet më entuziaste dhe më emocionuese që mund t’i jenë bërë tërë këto vite, në nisje të bashkëbisedimit të tij me demokratët e këtij qarku,”Foltores”.

Sot, Berisha, duke publikuar pamjet e mikpritjes që i bënë të shtunën jo thjesht atij, por edhe nismës së tij për rimëkëmjen e Partisë Demokratike, ka dërguar një falenderim plot mirënjohje.

“Vlora e zjarrtë, epike, frymëzuese! Mirënjohje të thellë!” shkroi ish-Kryeministri.  

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco