PD drejt ringritjes/ Topalli poston VIDEO-n e Berishës në Vlorë

PD drejt ringritjes/ Topalli poston VIDEO-n e Berishës në Vlorë

23:50, 25/09/2021
A+ Aa A-

Ish-nënkryetarja e PD-së Jozefina Topalli, ka dalë në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha në nismën e tij ‘Foltorja’, për ringritjen e Partisë Demokratike.

Pasi ka përshëndetur këtë nismë, Topalli ka vendosur që të jetë edhe aktive.

Sot ajo ka shpërndarë pamje nga takimi i Sali Berishës në Vlorë, me simpatizantët demokratë dhe qytetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco