Meme virale/ Aktivisti: Ja premtimi real i Kim, për Bashën

Meme virale/ Aktivisti: Ja premtimi real i Kim, për Bashën

10:09, 25/09/2021
A+ Aa A-

Aktivisti Genc Sejko publikoi një meme, e cila u bë virale menjëherë.

Memeja erdhi pasi ambasadorja Yuri Kim deklaroi se do të festojnë fitoren e PD-së në zgjedhje. Kjo deklaratë shkaktoi ilaritet në rrjetet sociale.

Komentuesit kanë rikujtuar të gjitha momentet kur Kim ka qëndruar në krah të pushtetit.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

provenzano25/09/2021 12:23

te shemtuar ne detaje

Shqiptari25/09/2021 12:01

GENC SEJKO JE BRILANT! JE I MADH!! FOTO ME DOMETHENESE ose si i thote DASH ne fjalorthin e vet, "THE MOST SIGNIFICANT PICTURE" DHE QE FLET ME TEPER SE SA 1000 FJALE NUK BESOJ SE DO TE KETE NE BOTE!!! TALLJE BYTHE ME LULUSHIN E MARRE PENG!! KJO PULA AZIATIKO-AMERIKANE, SHKON TEK ZYRA E LULUSHIT DHE BEN GLASEN, PASTAJ SHKON TEK ZYRAT E RILINDJES DHE LESHON VEZET!!!! LULIT GLASEN, RILINDASVE VEZET E KUQE TE PUSHTETIT!!!!

Korabi25/09/2021 10:26

O zote dipllomate e amerikes eshte kjo?

Shto koment

Denonco