VIDEO/ Balliu: Basha në zyrë partia në shesh

VIDEO/ Balliu: Basha në zyrë partia në shesh

21:06, 21/09/2021
A+ Aa A-

Ish-deputeti i PD Klevis Balliu ka komentuar ‘foltoren’ e Sali Berishës ditën e sotme në Fier, ku me mijëra simpatizantë i janë përgjigjur ftesës së ish-kryeministrit.

I ftuar në emisonin Front Line, Balliut tha se Basha është në zyrë dhe Partia Demokratike në shesh duke iu bashkuar lëvizjes së ish-kryeministrit Berisha për hapjen dhe bashkimin e kësaj force.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco