Pritja madhështore/ Mijëra demokratë 'pushtojnë' Fierin për Sali Berishën

Pritja madhështore/ Mijëra demokratë 'pushtojnë' Fierin për Sali Berishën

18:51, 21/09/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Fier, ku është takuar me anëtarësinë e PD-së në kuadër të ‘foltores’ për hapjen dhe bashkimin e demokratëve.

Nga video e publikuara nga dallohet sesi Berisha është pritur nga mijëra qytetarë të cilët kanë pushtuar sheshin para universitetit ku do zhvillohej takimi madhështor.

Simpatizantët e panumër ishin mbledhur jashtë dhe brenda sallës. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco