Lajmi i fundit

SYRI TV LIVE/ 'Foltorja', Sali Berisha takim me demokratët në Dibër

VIDEO LIVE/ Pritje madhështore në Fier, mijëra qytetarë presin Sali Berishën

VIDEO LIVE/ Pritje madhështore në Fier, mijëra qytetarë presin Sali Berishën

18:15, 21/09/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në Fier, ku do të takohet me anëtarësinë e PD-së.

Ai është pritur nga qindra qytetarë që në Lushnje që e kanë shoqëruar deri në Fier.

Në këtë qytet ishin mbledhur mijëra qytetarë si jashtë dhe brenda sallës.

Sali Berisha është pritur nga kreu i PD-së së Fierit, Luan Baçi ai i cili e ka shoqëruar në ambientet e brendshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lomy21/09/2021 19:09

“Mijera” nje lesh

Shto koment

Denonco